Keresés

Aktív témák

  • bolha23

    aktív tag

    válasz DM-Fan #5347 üzenetére

    Nekem konkrétan semmi gondom a plazmákkal, mindenki azt vesz, ami tetszik neki. Te úgy gondolod a plazmád jó neked, én meg örömmel használom a 46W4000-esemet (csendben megjegyzem 40" méretben 250e körül van). Nekem számít a felbontás, szépen gyarapodó blu-ray gyűjtemémyem miatt, az mpeg4 tuner pedig jó lesz a földi MinDig tv vételéhez. "Szóval ár/értéket tekintve az LCD sehol sincs a plazmához képest."- ne haragudj ezt a mondatot én nem tudom komolyan venni, egyéb általánosításaidat nem kommentálnám, maradjunk annyiban azért használható lcd tv-t nagyobb választékban találni a piacon, már csak a gyártók lényegesen nagyobb száma miatt is mint plazmát. Ebben a topicban is csak egyetlen gyártó termékeit ajánlgatjátok (jogosan), mert a többi vagy lássuk be sz@r, vagy baromi drága (Pioneer). Tudomásul kell venni az lcd tv-k igenis rengeteget fejlődtek, akár az elmúlt 1 évben is, és sok korábbi valóban zavaró tuladonságukat, amit Te is emlegettél jelentősen javították. Azért az nem véletlen hogy a korábbi tetemes plazma eladás előny mára megfordult az lcd javára, és most én is tudok pufogtatni olyan dolgokat mint a gazdaságosabb üzemeltetés, a beégés veszélyének hiánya, a szemnek kíméletesebb nem villódzó kép, de ezek is általánosítások, amibe Te is beleköthetsz. "Amíg az LCD-panelek az utóbbi időben semmilyen forradalmi újdonsággal nem álltak elő"- erre csak annyit tudok mondani végzetes elfogultság, és tényszerűen nem igaz, itt most csak a Led háttérvilágítást említeném.

    [ Szerkesztve ]

  • Seregély

    tag

    válasz DM-Fan #5347 üzenetére

    "Nem is értem mi lenne a buli abban, hogy C++-t, vagy Excel diagramot lesek a nappaliban a 42"-os panelen, mikor ott van erre a céleszköz, az LCD monitor."

    Amikor otthon kódolok valamit, akkor a Visual Studio-t Virtual PC-n futtatom (ha elrontok valamit, ne vigye magával az egész gépet, meg több platformon is ki tudom próbálni). Mellette neten keresgélek dokumentációkban, szóval van min egy megnyitott böngésző ablakom is. A sarokban fut egy kis ablakban a TV is mindig. Mindezek mellett az éppen használt API dokumentációja is hasznos. A kód futtatásakor sokszor debug ablakokat is kell követni.
    Ezek mind jó ha együtt látszódnak. A Visual Studio ráadásul önmagában is igencsak helyigényes a képernyőn. Szóval nekem a mostani 22" montor sokszor kicsi. Ezért lett volna az álmom régóta egy hatalmas kijelző, ahol szépen elfér minden szükséges dolog.

Aktív témák