Aktív témák

  • snefftamas

    aktív tag

    válasz DM-Fan #33231 üzenetére

    Igen gondoltam nem egyértelmű a kérdés valószínű hogy ez C6500 specifikus. A TV menüben van egy opció hogy "HDMI fekete szint" és ez alapból normálra van állítva és ki is van szürkítve nem elérhető. Mondjuk nekem csak analóg TV és HDD van usb-n rádugva. A Probléma az hogy értelemszerűen HDMI eszközt kell csatlakoztatni rá hogy ez az opció elérhető legyen de a csatlakoztatott eszköznél is RGB jelet-színterek, nem tudom nem értek hozzá :) (lehet colorspacenek hívják egyes eszközöknél) kell kiadnia HDMI-n keresztül hogy állítható legyen a TV az említett opció. Hogy miért kell állítani átállítani? Mert mindenhol azt olvastam külföldi tesztek, fórumok, hogy jelentősen javítja a fekete szintet, black crush nélkül ha a hdmi fekete szint beállítás alacsonyra van állítva.

    Most két dolog miatt gondolkodom külső média player alkalmazásán. Az egyik amit fent leírtam a másik, hogy csak külső eszköz esetén lehet kalibrálni a képet a belső Média player nél csak az alapokat, fényerő kontraszt az előre beállított képmódok kiválasztásánál mást nem. White balance stb-t nem.

    Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

Aktív témák