Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Marky18 #94968 üzenetére

    Azért a tudok angolul, meg nagyjából megértem, meg a perfekt vagyok angol szintek között ezernyi fokozat van. És nem mellesleg ezernyi ember, aki ezer szinten áll angolból.

    Pl. Én is tudok angolul, kiskorom óta azt tanulom, középszinten megy.. mégis egy két játékban, ha nem tudok egy egy szót, ne adj isten több mondatot, amit sokszor tényleg gyorsan mondanak, de még csak pauselni sem lehet az átvezetőt, csak átugrani, hogy nekiálljak szótárazni akkor aztán cseszhetem, hogy nekem azért valamennyire ment eddig a történet megértése. :D

    Pl. Régen mikor bejött az RGH-s xbox, én beszereztem nem szégyellem az összes történetalapú játékot amit fordítottak a lelkes modderek, és bizony végignyomtam magyarul azokat a játékokat, és baromi jó érzés volt, hogy előtte amit angolul megvettem drága pénzért, azt konkrétan lelkes fordítók a seggem alá nyomták és újraélvezhettem a játékot.
    Pl. volt az a nyomozós játék, Amikor kilövik a fickót, és kiesik az ablakon, majd kiszáll belőle a lélek, és lélekként kell megoldania a rejtélyt, hogy mi és miért történt vele

    Na azt is teljesen más volt úgy végigjátszani, hogy minden de minden szót tudtam, hogy mi micsoda..

    Most pl. az epic store-n volt a Vanishing of Ethan játék ingyen, szerencsére lostprophet csinált hozzá fordítást, el is fogom kezdeni PC-n végigtolni magyarul, mert egy ilyen nyomozós játéknak már nem is akarok nekiállni, hogy angolul próbáljam, mert zavar, hogy sok midnent nem értek belőle.

    De pl. volt az a platformer játék, amiknél angol szavakat kellett összerakni, hogy továbbjuss a pályán, sajnos nem jut eszembe annak se a címe, és ott azt nyilván fordítani nem lehet, nem tudják, mert maga a játék menet az, hogy angol szavakat rakj ki a karakterrel, de azt is a feléig bírtam és mivel hiányzik bizonyos szókincs, nem jöttem rá a folytatásra, YT segítséget meg nem akartam, így abba maradt. Pedig egy nagyon kis gondolkodós játék volt még az elején. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák