Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz krx21 #128413 üzenetére

    Volt egy 2 TB-os KV-tól vásárolt piros GOW festésű X one-om, hibátlan esztétikai, műszaki állapotban. Akkor volt az E3, váltottam pro-ra, írtam több konzolboltnak, többek közt a KV-nak is a vásárlástól számított bő fél év elteltével, hogy mennyiért számolnák be, ha náluk vásárolnék egy pro-t. A válasz utóbbitól, kapaszkodj, ~30 000 FT volt. Visszaküldtem egy egy disztingvált k*rva anyád-at, hogy hogy "köszi, jó vicc". Nyilván mindez nem a válaszolónak szól feltétlenül, hanem a cégnek.
    Rá 10 percre a videójátékbolt is válaszolt egy nagyon korrekt 90-nel, szóval ennyit az "ennyit és ér" wall street farkasa hozzászólóról.
    Na mindegy, szerintem annyi a tanulság, hogy vannak olyan cégek, ahol az a policy, hogy anyut is 5 FT-ért..., mások pedig hosszabb távon gondolkodnak, és nem tegnapra akarnak megnőni és meggazdagodni.

    (#128429) XuChi: true story következik. egyik boltban egy lemezes destiny1 beszámítás. Azt mondja a csávó, hogy jajj ezért nem tudunk csak egy ezrest adni, látod mi is... (odanézünk a használtas polcra, majd lelassulva folytatja) háromezerért áruljuk...
    Ott voltam, velem történt, nem csak "hallottam", nem legenda. Szarházi dolog, akárki akármit mond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák