Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz Elims #68855 üzenetére

    Nagyjából azért képbe vagyok, az én álláspontom:

    Haver, személyesen ismerem, ominózus esetkor pont party volt barátomnál, aztán játszottunk pár kőrt. Ő DS3-al játszott, én meg átalakítóval.
    Egy szobában voltunk, nem piszkált a gépe, egyszerűen jobb nálam.
    (Ezen a periféria nem segít, ha korábban észrevesz, és pontosan céloz...)

    FPS játék lényege pont ez, csak ugye divat lett "csíterezni" ha valaki véletlen jobb a másiknál.
    Pedig világ szinten simán, de még országos szinten is bőven akadt kihívóm COD-os éveimben PC-n. Ott jöhetett bárki, volt aki használt csalást, WH többszemélyes sima death meccsen sokat nem ér, ahogy TDM-ben sem. (DM/TDM) preferált játékmód COD-ból.
    (SD, vagy HQ az más kérdés, de azokat meg nem játszottam.)

    Ha valaki csal, amibottal az simán észrevehető killcam-ból.
    Konzolos célzás rásegítővel nem keverendő.
    Az meg hogy a falon átlátott, pont nem érdekelt...

    Konzolon ilyen nincs, PS4-en egész biztos, (egyelőre) szkriptekkel, és rapid fire-vel lehet trükközni, mostani új átalakítókkal, de ha valaki nem tud játszani azon sokat nem segít, aki meg profi, az nem szorul ilyenekre.

    Perifériától függetlenül lehet magas szinten űzni az FPS játékot is.
    Erre remek példa: van olyan elvetemült, akit dobszerkóval! irányít FPS játékot, és jól játszik...

    (#68886) Rigormortiis
    K/D arány attól nem lett jobb hogy egérrel játszottam.
    (Más kérdés, nem vagyok profi, nem is vallom magam annak, és csak játszottam, és nem érdekelt soha az arányom, szóval csak megyek, nem számít ha lelőnek, ennek megfelelően sosem bujkálok...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák