Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz ImACeltic #256512 üzenetére

    Teljesen megértelek. Öcsém nagy "From software" fanatikus, platinázta PS3-on a DS 1-2-t, PS4-en pedig a a DS3-at és a BB-t (kétszer!). Most épp a Sekirót csinálja. Ha nem tud mivel játszani, akkor relaxálásként Bloodborne-ozik. Viszont más stúdiók hasonló játékait nem szereti, azt mondja, hogy hiányzik belőlük valami.

    Nekem bejönnek a souls like játékok, megvolt a Nioh, The Surge, Salt & Sanctuary (kétszer!), a Fromtól pedig a Demon Souls. Viszont se a Dark Souls nem kapott el, se a Bloodborne. Elveszettnek éreztem magam bennük, túl nagy volt a világ, túl sok backtracking. A Bloodborne-ban valahogy elszerencsétlenkedtem magam a Cleric Beastig, de nem lett jó vége. Annyiban is hagytam a dolgot. Két évvel később most olyat játszunk, hogy időnként ha átugrik hozzám, akkor én BB-zek, ő meg közben ad tippeket, körülbelüli iránymutatást. Gyakorlatilag próbálja berúgni a motort, hátha elkap engem is :D

    Amit penge111 írt, azt pár nappal ezelőttig nem tudtam hova tenni. Úgy voltam vele, hogy nekem nem élvezetes eddig szerencsétlenkedni egy boss-szal, ha megölöm, ha nem. Na, ez megváltozott, ahogy sikerült nagy nehezen átverekednünk magunkat a Cuphead első pár pályáján és boss-án. Most már átérztem én is ezt az érzést, és nem kell hozzá órákon át bolyonganom sem :D

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák