Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Csokishurka #24492 üzenetére

    Piszok jól nézett ki. El is jutottam vele az utolsó előtti feladathoz és az még majdnem sikerült is (ölj vele és szerezz csirkét a körbe) és nem tartom kizártnak hogy ha direkt erre mentem volna akkor esetleg megcsinálom, de utána néztem hogy az utolsó feladat az lett volna hogy ölj 5 embert 1 körbe beryl-el. Na azt tudtam hogy úgy sem tudom megcsinálni :(( 3 vagy esetleg nagyon max 4 még lehozható lett volna de nekem az öthöz a tökéletes körre lett volna szükségem.
    Ez van lesz még skin hozzá. Olyan ez mint a qbz skin. Nekem a season 2-es piros fehér jobban tetszik mint a season 3-as kékes de a piroshoz meg kellett volna venni a pass-t a kék meg kártyákból is nyitható volt pass nélkül. Jó lett ez is :) Majd lesz valamikor egyszerűbben szerezhető beryl skin is :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Csokishurka #24492 üzenetére

    Elég sok véletlennek kellett volna passzolni meg jó adag szerencse kellett volna hozzá. Picit én is küzdöttem a Beryl skinért, volt olyan, hogy leérkezve egy Beryl fogadott, két egymással harcolót le tudtam vele lőni majd egy 3. embert is még az elején, de mikor már nem kezdés után kellett puffogtatni, hanem felfegyverzett emberek ellen, távolabbról eltalálni valakit (ez legyen akár csak 20m) na az már meghaladta a képességeimet. Az AK is sokkal kontrollálhatóbb nekem. Bár biztos gripekkel meg kompenzátorral sokat javult volna a dolog de azok meg elég ritkák.

Új hozzászólás Aktív témák