Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Ami egyre jobban elkeserít az a végjátékok :( Egyszerűen képtelen vagyok egyszer végre feltenni a pontot az "I" re... Egyetlen második helyem van, és egy vagon harmadik amiből mostmár rohadtul kezd elegem lenni :) Nemtudom hogyan vagyok képes állandóan elvérezni mikor már csak 3 an vagyunk 100 vagy 50 méteren belül, de az tuti hogy a másik kettő állandóan engem talál meg ahelyett hogy egymást lőnék végre egyszer, így infóm lenne hol vannak. Folyamatosan olyan érzésem van mintha az égből daráltak volna le , vagy egy sivatagi beduin amelyik a homok alól bújik ki mögöttem. Most is szépen ellavíroztam az utolsó körbe, még jól is szűkült erre egy darab nyamvadt épület volt már csak benne naná hogy abban volt az egyik és az emeletről ledarált mert nem volt fedezékem. Mire észrevettem és egyet tudtam rá lőni (azt legalább fejre) már végem is volt. Nem léptem ki, és végig néztem mi lesz a vége, és láttam ahogy a hülyéje utána kiugrik az ablakon mert a másik elkezdte gránáttal dobálni, beton kerítés mögül lőtték egymást, majd elszaladt odébb gyorsan meggyógyítani magát... Konkrétan kiszaladt a körből és mialatt gyógyult megölte a kék.... Szinte elsírtam magam hogy egy ilyen ölt le megint a cél előtt... :(

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák