Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TIT

    veterán

    válasz mirai22 #15567 üzenetére

    Szia!

    Nem túl jó a képe a philipsnek?Ilyet még nem hallottam,de olyat se,hogy a sony éllovas képminőségbe.
    Pont,hogy a philipsnek van a legjobb képe,persze csak 6-os és felette.
    Samu is tönkremegy elég gyorsan,nekem 3 éves az egyik philips,a másik 9 éves és semmi baja.
    A távszab pár gombja döglődik 2 év után.

  • hedgehog

    senior tag

    válasz mirai22 #15567 üzenetére

    Szia,

    a képminőséghez nem tudok hozzászólni, mert nincs összehasonlítási alapom. Én elégedett vagyok az én 7181-emmel, van ugyan benne kis felhősödés, de ez minden LCD alapú tévében meglesz. (az "igen gyatra képminőség"-gel viszont erősen vitatkoznék)

    Az appokkal kapcsolatban viszont a következő a helyzet. Szerintem a te androidos tvboxod rendes (mobilos/tabletes) androidot futtatott, azért tudtad letölteni rá a Horizon Go-t meg a Digi appját. A tévéken az androidnak a tv-re tervezett változata fut, ami egyrészt picit más, másrészt támaszt néhány feltételt az alkalmazásokkal szemben (10feetgui, távirányíthatóság stb.)

    A lényeg, hogy egyelőre egy olyan magyar kábelszolgáltató onlinetv appja sem felel meg ezeknek, ezért azokat simán a play áruházból nem lehet feltelepíteni a tévére. Lehet sideloadolni apkval, én ki is próbáltam a TVGO-t, de csúnya is volt, és távirányítóval használhatatlan.

    Viszont van azért megoldás, mert a Telenor MyTV appja androidtv kompatibilis, és egész szépen is néz ki. Viszont ott a csomagok árait annyira megemelték, hogy nem nagyon érdemes vele foglalkozni (max ha mindent HD-ban adnának, akkor érné meg, de nem teszik). Kipróbálni viszont ki tudod, mert a közszolgálati csatornák ingyen elérhetőek rajta.

    [ Szerkesztve ]

    -- aka p3d3str1an

Új hozzászólás Aktív témák