Új hozzászólás Aktív témák

  • busman_

    tag

    válasz bluemirage #5681 üzenetére

    én egy 50" pfl5008as tv boldog tulaja vagyok. Az ambilight eszméletlen, semmi pénzért nem cserélném le más márkára. Annyi az újdonság most hogy nem tudom hova nyomjak.
    A smart tv szolgáltatás elég szegényes de ez sokadlagos dolog. Youtube szerencsére van, a többi csak kiegészítés.
    DLNA funkcióval nem vagyok kibékülve. IOS-ről myremote-al elég lassú az átvitel, akad szaggat videót esélytelen 5mpnél tovább lejátszani. Képslideshow megint csak nem megy... Majd keresek valami 3rd party appot... Nokia Play to sem ismeri fel a tv-t de Windows Phonera találtam egy másik sw-ert ami legalább a képeket rendesen átviszi
    A 3D-t csak most szokom, tartalmakat nehéz rá találni, torrentezés nélkül. Egyébként lélegzetelállító.
    Média szerverekkel ismerkedem, eddig a universal media servert és a plex-et tudom jó szivel ajánlani.

    Igazából a képminőséget lehet még fokozni, de véleményem szerint annyival drágábbak már ebben a méretben hogy ár érték arányban nem érik meg nekem. Egy 7éves 27" es samsung lcdről váltottam szóval a különbség egyszerúen leirhatatlan. Egyébként ambilight nélkül nem versenyképes a smart tv mezőnyben, csak emiatt vettem meg. Sajnos csak 2 oldalas de így is nagyot dob az egészen.

    hirtelen enniy jutott eszembe :)...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák