Új hozzászólás Aktív témák

  • sztomi1981

    tag

    Sziasztok,
    múlt héten megvettem a Philips 37PFL5405-öt, igazából minden nagyszerű, kivéve azt amit ma vettem észre. input lag. Mafia 2-nél előjött, eddig csak olyan játékokkal játszottam rajta amin nem volt jelentősége (mortal, NBA2k11, NFS), de a mafiánál kissé zavaró. Most vadul keresgélem mit lehet enni h esetleg lehet e csökkenteni, de az egész rohadt interneten még csak nem is találtam tesztet/leírást ehhez a TV-hez az input lagal kapcsolatban. Van ahol dícsérik a philips TV-t van ahol kifejezetten rosszat írnak ha játékról van szó, ennyire nem lehet eltérő a vélemény. Vagy jó vagy nem és kész szerintem.Van esetleg tippetek, hogy tudnám csökkenteni ezt a lag-et? Használjak VGA csatlakozót HDMI helyett? Jobb HDMI kábel? vagy firmware frissítés (elvileg a legújabbat tettem fel pár napja). Azt is olvastam hogy ki kell kapcsolni a képjavító funkciókat, de ezt egyelőre nem találtam hol lehetne. ÉS van vmi lehetőség az input lag lemérésére azon kívul hogy rákötöm egy számitogépre a LCD TV-t meg egy sima CRT-t mert ezt itthon ugysem tudom kivitelezni. Előre is köszi a segítséget.
    T

Új hozzászólás Aktív témák