Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz dj79 #177121 üzenetére

    Német autók mostohagyermeke mint egy G Astra ... olyan amilyen de inkább semmilyen, külsőleg szeretne a Leonra hasonlítani de nem sikerült, a beltere és a világítások szeretne a Golfra és Octaviara hasonlítani de szintén nem sikerült, píros tűk zöld megvilágítással ? lelőném aki ezt kitalálta annak idelyén, aztán ott a bolyhos gagyi padlószőneg ami kiporszívózhatatlan ... na ő is golyót kapna, külsőleg is fura jószág ha hírtelen ránézel az autóra akkor nem tudod eldönteni hogy melyik az eleje és melyik a hátulja, ez a Dizel motor nem elég hogy harmat gyenge egy 1.9TDi -hez képest de még olyan hangos csatogós motorja is van hogy ilyet csak a Fordok tudnak, vidéken még egy traktor is kulturáltabban járású nem tudom elmondani másképp mintha egy kalapácssal ütnéd a vasat, van ebben turbó biztos ? 0 hang de komolyan mint egy szívó dizel az 1.9 -nek miért van ilyen szép fütyülős hangja még alapjáraton is ? jó autó és megbízható ezt elismerem de semmi érzelem nincs benne, évekig autókozmetikában melóztan nem 1 Focust vezettem és arra a következtetésre jutottam hogy még a tulajdonosaik is utálják őket, mert hogy 10- ből 11 mind úgy levolt élve (lakva) hogy szinte menthetetlen volt, arról nem is beszélve hogy minden utcasarkon látni egy Focust ... hajlandó vagyok kompromisszumra egy autónál mert ha legalább olyan amilyen akkor legalább menjen vagy legyen felszerelt, de ez nem is néz ki jól, nem is megy, és nem is felszerelt ... Hahun van belőle majdnem 3000 db.? nem csodálkozom hogy eladják őket :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák