Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz m3tr0 #85024 üzenetére

    na most a díszléc tettszik nem tettsziken könnyen lehet segíteni :D

    a belseje meg max, a váltókar és a kormánykerékben tér el... na meg, hogy kinek hogyan van elrendezve a kapcsolósor belül és a rádió, láttam már ilyent is, olyant is.

    Akinek 1.2je az-az 3L je van, ismeretségi körben, mind azt mondja, hogy inkább lenne 1.4-e....

    és amennyiben Kaposvár nincs tőled messze, akkor egy ráérős napunkon felőlem össze is futhatunk, mivel én Pécs melletti vagyok, így ha belecsüccsennél stb. stb. egy Lupoba, akkor nagyon szívesen

    szerk.: meg még ami eltérés lehet a beltérben, az általad linkeltnél lehet látni, hogy nincs zárt kesztyűtartó.... na most ezekbe vagy applikáltak utólag - vagy nem tudom - de pl. az enyémben van zárható :) állítólag a Polo műszerfal részét kellett ehhez odatenni -ezt csak hallomásból tudom, lehet hogy van gyárilag is

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák