Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz rob210 #67548 üzenetére

    Köszönöm a jókívánságaitokat! :R

    Na igen, amikor szárazra töröltem a kasztnit és először nyúltam oda mit sem sejtve és éreztem, hogy megakad a törlőkendő valami érdesben... akkor esett le, hogy minden használtautó vásárlás előtt a hozzáértők legtöbbször az ajtók, peremek alját említik, hogy csekkolni kell.
    Nade.
    Amikor aknában alánéztek, a mester egy szem rozsdát nem látott. (Azért ezt én túlzásnak érzem, mert egy kis felületi rozsdát én is felfedeztem a kipufogódobon, de 14 éves autóról beszélünk.) Máshol a karosszérián nincs rozsda. Itt szerintem az okozza, hogy amikor víz ide bejut, a gumitömítés megálítja, menet közben még talán jutna ide egy kis szél ami kifújja, de ha megáll az autó pl... Tehát itt pangó víz keletkezik, ami a legnagyobb ellenség. Látszik, hogy javították már, szerintem meg lehet javítani, majd keresek egy autó festőt, ők értenek hozzá, hogy a vasoxiddal mit lehet kezdeni, mert úgy tudom léteznek olyan festékek, amik megfelelő felületelőkészítés után nagy eséllyel megoldják a továbbterjedését. (Hammerite pl. kb. ilyen reakcióba lép a rozsdával)

    zetecR
    Holnap csinálok képeket közelebbről és próbálok profilból is.

    molnarpeter
    Hogy tudok mögé nézni? Egyszerűen le lehet őket csavarozni? :F

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák