Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz Mercutio_ #22078 üzenetére

    Heroic fantasy lovecraft Ezt nem értem. :B

    Coxer, nincsen több meló egy 300 fős esküvőn, mint egy 50 fősön? A nagyobb létszám miatt nem nehezebb a dolgotok? Ezt most a "vita" kapcsán, de nem beszállva kérdezem, mint szimpla érdeklődő.
    A főnökség meglátta pár képemet, aztán meg a tükrösömet, és azóta én vagyok a hivatalos fotós. Az összes rendezvényen ott kell lennem. Tele is lett a csukám az egész gyermekvédelmi héttel, mert egyrészt szabad vagyok, jövök-megyek, nincsen kötött programom, de "mindenhol ott kell lenni egyszerre", mindenről kell képet készíteni. Rühellem a nagyfejűeket fotózni, meg a kötelezőt. :O A gyerekek igazán hálás témák, de emberek fotózásában teljesen rutintalan vagyok. Na jó, másban is. :U

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

  • gorgo

    őstag

    válasz Mercutio_ #22078 üzenetére

    Angolul olvasni pedig javaslom mindenkinek mondjuk a Kindle4-et (vagy újabbat, de ez untig elég). van beépített szótára, ami nem keresgélős, hanem ha ráviszed egy szóra és felugró ablakban kiírja az egynyelvű szótárából a szócikket, vagy opcionálisan a wikipediás szócikket, ha engedélyezed...
    Többet angolul nem akarsz majd papír könyvből olvasni, de még lehet, hogy magyarul sem!
    (egy dolgot nem értek, gyakran előfordul némely konvertált könyvnél, hogy nem megy ez a funkció, de nem tudom az okát. Valaki??)

    sörözés: beírtam, valami nagy szarnak kell történnie hogy ne menjek! Freddyboci javaslata eddig a nyerő a Városháza parkban lévő sörfesztre...

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák