Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    Próbáltam követni nagyjából ezt az igazi csíki sör féle pörlekedést a heinekennel, de nem igazán tudtam értékelni ezt a nagy felháborodást körülötte. Főleg azzal együtt, hogy hirtelen mindenki oda lett az igazi csíki sörért, miközben nem emlékszem rá, hogy odaát 10-12 évvel ezelőtt láttam-e volna igazi csíki sört a boltok polcain, a ciuc sört ellenben igen. Miközben mind az igazi csíki sör, és mind a ciuc egy teljesen középszerű sör a számomra. Nem igazán mondanám rossznak egyiket sem, csak fogyaszthatónak, ami helyett lehet könnyen jobbat választani, ha az ember élvezkedni akar és nem csak egy sörös bebaszást. De ha eltünne mindkettő, akkor sem lenne hiányérzetem, sőt a világnak sem. Ráadásul azt kell mondjam, hogy olyan mindegy volt, hogy éppen az igazi csíkit vagy a ciucot vettem le a bolt polcáról. Persze a jogi hercehurcás részt tekintve, mivel nem értek hozzá, könnyen lehet, hogy igen nagy szopatásban van része az igazinak.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák