Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    Pénteken volt menedzsmentkontroll vizsga. Előtte nap volt a nappalis vizsga 50+% bukta. (Legalábbis ezzel indított a tanár.) Már félév elején is mondták a felsőbb évesek, hogy ha ez a vizsga megvan, akkor zsebben a diploma. Mark my professor-on messze a legalacsonyabb pontszám, mindenki szidja, hogy egy népművészeti agyagedény, szóval az ember kellő önbizalommal vágni neki. (Az első vizsgán nálunk is a banda fele ment csak át.) Megkaptam a vizsgát, átnézem gyorsan. Nem is vészes. Minden kérdést értek. Kivétel a 20%-ot érő nagy esszét, de még akkor is maradt 80%, bőven jó vagyok. Faszásan megírom, mindenhová írok, és nem csak bullshitet. Úgy jövök ki, hogy a kettest tutira veszem. De persze azért nagyon vártam az eredményt. Ma reggel megkaptuk. Először Neptun jegybeírás. Elégtelen. Remegtem az idegességtől. (Még nem fordult elő velem, hogy olyan vizsgán buktam volna, amire felkészültem. Amire nem készültem abból is csak egy bukta volt.) Iszonyat csalódott voltam, mert úgy éreztem, hogy ennél többet én nem tudok, ez volt a max, fogalmam sincs, hogy mi a búbánatot kellene még megtanulni. Aztán Moodle-ön megjelentek a pontszámok. 26 pont. 25,5-től kettes. Gyorsan írtam neki, hogy remélem a Neptunban írta el. Kéztördelés. Igen, a Neptunban tévesen írta be, már javítja is, és köszöni, hogy szóltam. Azt a leborult szivarvégit!

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák