Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz Csepy #95638 üzenetére

    Hű a borravaló téma. Égnek áll a hajam tőle, már kisgyerekkoromban kiakasztott.
    18 éve dolgozok a szakmámban, egy olyan szakmában, ami folyamatos önképzést követel, de még soha 100 forint borravalót nem kaptam azért, mert elvégeztem a vállalt munkám. Miért adjak egy pincérnek, aki ki tudta hozni a kiadótól az asztalomig a kajámat? A beépített szervizdíjat pláne nem értem. Vagy a futárnak, aki elviszi a dolgot ából bébe. Ez a munkája a szerződése szerint, adott bér mellett vállalta, miért van nekem tartozásom őfelé a vételáron felül? Agyfasz. Amerikában meg megszégyenítenek az interneten, ha nem adsz. Nem rég a Pétávot kihívtam, hogy javítsa a selejt szelepeit az új lakásban prémium áron, kifelé menet a manusz megállt bamba pofával nézni, hogy köszönjem meg a munkáját. :((( Van olyan szituáció, amikor nagyon szívesen adok, pl múltkor a 3 év alatti lányommal beültünk menüzni egy kis étterembe és extra kiszolgálást kapott a kisasszony, törődtek vele, én meg nyilván kifejeztem a hálám érte.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák