Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz air #65579 üzenetére

    "Ha a társadalom nem ad hangot az akaratának,"
    Hangot ad, csak melyik kormány figyelt oda eddig? Egyik se?

    "Úgy érzem kicsit fordítva értelmezed a dolgokat. Nekünk kell megfogalmaznunk, hogy mit akarunk, és kiválasztani azokat, akik megvalósítják ezeket"
    Mondj egy kormányt, amelyik azt csinálta, amit ígért :D Nekem nem jut eszembe egy se.

    "A demokrácia nem csak erről szól. Aki csak ennyit lát belőle az elveszik a részletekben."
    Nem hát, de itthon ez a legnagyobb baj, meg mondjuk erről ment a társalgás... Illetve elég fontos dolog a demokráciában, hogy az történjen, amit a nép szeretne, és (vegyük akkor 1998 óta) nem az történik.

    Amúgy attól még, hogy a narancskormány nem tartja tiszteletben a demokráciát, nem kéne a vörösöket piedesztálra emelni. Ugyanis "A politikai tisztesség és a társadalom érdekei úgy kívánják, hogy az országot érintő kérdésekben konszezus legyen a pártok között."
    És az sosem volt. Tök mindegy, melyik kormányzott, az ellenzék sosem volt konstruktív, sosem lehetett meghozni egy törvényt normálisan. Meg is látszik az országon.
    Szóval nem csak az itt a gond hogy éppen ki van kormányon, hanem már régóta sokkal nagyobb bajok vannak itt a társadalommal.

    Én amúgy is csak ennyit akartam mondani, szóval a továbbiakban nem kívánom folytatni a dolgot. Pápá.

    @szunya1 : Általában be vannak táblázva, nekik is véges a kapacitásuk.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák