Aktív témák

  • guest

    veterán

    Üdv!

    Az AGP+PCI videókártya párossal kapcsolatban szeretnék minél több infót szerezni, ezért ,please, akinek van tapasztalata ezen a téren, ossza meg a közönséggel és velem.
    Ami igazából engem érdekel, az nem a régi 2D AGP + 3D PCI páros, hanem a normális kétmoncsis 2 db. 3D kártyesz együttműködése, illetve a PCI-os 3D kártyák működése, sebessége, kompatibilitása.
    Olyan infókra is szükségm lenne, hogy mely valóban elérhető PCI-os kártyák vannak (leginkább KyroII, S4, MX, RADEON érdekelne, TV-kimenet előny, de ritkán találni boltokban ilyeneket), illetve hol, kb. mennyiért.
    Érdekelne még a kétkártyás megjelenítés 2D tulajdonságai, pl. overlay működés, teljesképernyős lejátszás, illetve 3D megjelenítés működése külön-külön.
    Egy Elsa TNT2Pro VIVO kártya mellé kerülne jelen pillanatban a kártya nálam.
    Előre is köszi a helpet mindenkinek! Remélem sokak számára hasznos lesz.

    prohardver vendég

  • Yutani

    nagyúr

    Nem igazán vagyok biztos benne, hogy működne a két kártya egymás mellett megfelelően.
    A múltkor elk**tam a GeF2 GTS BIOS-át, és halál volt az eredmény. Úgy sikerült rendbe hozni, hogy kivettem a GTS-t, egy PCI-os S3Trio64 kártyát betettem a gépbe, majd az Init VGA first menüpontot átírtam PCI-ra, majd visszatettem a GTS-t. Így a gép az S3-mal indult, majd így átírtam a BIOS-író prg parancssorát, és újraindításkor megírta rendesen a GTS BIOS-át.
    Kb. 3 óra szenvedés után sikerült rendbe tenni. :))

    #tarcsad

  • gearguy

    csendes tag

    Én használtam régebben ilyen megoldást Win98 alatt. S3 Trio ill. Virge volt a második kártyám. A teljes képernyős TV-zés is ment amikor az első kártya egy AGP-s ASUS V3000 VIVO volt... A felbontásokat is különbözőre állíthatod.

Aktív témák