Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dannie_Hun

    csendes tag

    Sziasztok,

    Segítsetek nekem kicsit, főleg olyan személy, akinek volt már tapasztalata ilyen unisoc lappal. Engem egyszerűen a hideg is ki ráz tőle. Nézem antutu(tudom nem sokat jelent, de csak 200-220ezer pont az nem valami erős, az 5 éves telefonom többet hoz) és nem vagyok lenyűgözve tőle. Ráadásul itt egy elég nagy kijelzőt kellene meghajtania, elméletileg elég szép felbontásban is. Az ára kedvező, de ha fél év után fel ér a tablet egy kavics használati értékével mert annyira használhatatlan lenne, akkor inkább nem költenék rá egy forintot sem, ellenkező esetben ha nem ennyire drasztikus a helyzet, akkor simán bekockáztatnám.

    Egy huawei mediapad m5 10.8-at cserélnék le rá, sajnos az akksija és a szoftvere felett is eljárt az idő. Tudom, az anno az egyik legjobb árfekvésű középkategóriás tablet volt, most nem is ez a cél, hiszen ezt is az utóbbi időkben már csak filmezésre használtam. Úgy gondoltam arra ez is jó lehet, de nem 1 évre szeretnék tervezni. A többi tulajdonságával egyébként meggyőzött, elég sokat is ad úgy gondolom ennyi pénzért, viszont ha az egyik komponense nem jó, akkor sajnos a tablet össz értéke nem ér ennyit, legalábbis nekem.

    Valamint ami még felmerült bennem, hogy arról van-e valami infó, hogy a blackview a szoftverét meddig frissítgeti? Akár korábbi eszközök mennyi ideig kaptak frissítést?

    Köszönöm szépen előre is ha segítesz és véleményt írsz számomra!

    Dani

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák