Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz zoli62 #13673 üzenetére

    A Házibankon ezeknek a tranzakcióknak nem látom a nyomát.

    Nem vonja le, csak átmenetileg zárolja, ami később feloldódik. Ez szükséges már csak azért is, mert egyébként bárki regisztrálhatna egy idegen számlaszámot, amit véletlenül megtud valakitől vagy elrontotta stb. Hiába csak párszáz forint, attól még "nem illik" idegen számlára terhelgetni. Zárolás viszont egy idő után úgyis feloldódik.

    Ha esetleg találsz valami olyat, hogy zárolt tételek, de én nem ismerem az OTP-s felületet.

    A regisztrációnál ugye csak egy rubrika volt az utónévnek, nem kettő, netán három.

    De abba az egy rubrikába két utónevet is be lehet írni. Mint említettem, nem véletlenül kreáltam én is előbb egy tesztfiókot, hogy biztosra kipróbáljam, hogyan fog kinézni a végeredmény.

    Mindamellett, az Interneten található régi hozzászólások nem annyira mérvadók, mert ma már a számítógépes rendszer állítólag fel van készítve arra, hogy felcserélt név/utónév esetén is fogadja az utalást, sőt olyan vélemény is van, hogy a név nem is számít, csak a számlaszám.

    Egyébként 1500 Ft lenne a kezelési költség, amit a PayPal levon magának, visszafordulás esetén.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák