Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Ianbond #43143 üzenetére

    Nem két lépcsős azonosítás, az egy kicsit más.
    A bankkártya banki erős hitelesítési hiányzik, nem jön elő a Mastercard banki hitelesítő oldala, gondolom OTP vagy Takarékbank.
    Majd ha ezt megtörtént csak azután lesz az hogy kéred a 400 Ft-os levonást a kártya megerősítéshez, ami valójában a pénz kiküldési limitek eltörlése, köze nincs a kártyával történő fizetéshez.
    Ha megnézed az Összefoglaló, 3. Kártya hozzáadás a PayPal fiókhoz leírásban ott az Ertse bank Visa megerősítő oldala látható, hasonló van a Maestro-hoz.
    Szerintem a bankod ügyintézője akivel beszéltél azt sem tudja hogy miként működik a bankkártya erős hitelesítés náluk.
    De a leglényegesebb hogy kártya aktív legyen és legyen elérhető legalább 800 Ft pénz, mert a kártyaszám ellenőrzésre is kell 1 $-nak megfelelő forint.
    Ez még lehet böngésző probléma is, nem jön elő a felugró ablak, nincs engedélyezve a harmadik fél sütije, reklámblokkoló nem engedi megjeleníteni vagy ha van oldal fordítód az kavar be.

    Én nem azt a hitelesítést írtam hogy hiányzik.
    Oké akkor azt mondod hogy az erős hitesítés banki ablaka előkerült és ott sms-el vagy ami a bankban aktiváltál azzal megcsinálod a hitesítését?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák