Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz sith7 #22110 üzenetére

    Ha szerencsed van droppal es self talalt itemekkel akkor ugy nem , de na ha nincs mibol annyira gyartani a moneyt meg keves az ido gameplayre akkor foghuzos tud lenni :)

    Sirdond.: Azert nezzuk meg azokat a buildeket min-maxolt endgame gearrel meg low/ pre map/past map gearrel is , nemhiszem hogy akkoris olyan vajsima lenne minden es ugyanugy phase skippelne , bar most az icicle mine lvlingre extra durva volt a bossoknal kb ennyi ido alatt es problema nelkul meg szerintem soha nem kuzdottem le , viszont feher mappokon viszont mar keves , de jo gearrel ezis megoldhato lesz foleg ugy hogy pl Pohx is ezzel megy es hasonlo a fank , 5linkel tolta le shapert. :D De teny egyebkent hogy ligarol ligara mindig van par OP skill amit kovi ligara "ki balanszolnak" :D

    Sith.: Pirosig nemis szoktam chiselt tolni , ha nagyon nem esnek a mappok akkor szoktam bevasarolni ami kellhet vagy betradelem a kisebbeket , bepartyzok masokhoz hogy meglegyen a teljesites aztan futom amim van, de pl elozo ligaba szinte alig kelett valamitis vennem mert rendre jottek a mappok es kb par ritka kurva draga uniq mappon kivul megvolt minden.De egyebkent en ugy szoktam hogy tolom a fehereket sargakat ami nincs meg, Zanat tolom ha van , es ha nagyon kell valami map pl elder guard vagy stronghold vegett es nincs akkor szoktam venni ha ismerosok guilden belul nemtudok tradelni egyett .

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák