Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabel

    csendes tag

    Kedves Közösség!

    Windows teljes újratelepítése előtt exportáltam az Outlook adatait, mappákkal és levelekkel együtt. Ez hibátlanul lefutott. Aztán elvégeztem a teljes rendszer törlését, majd feltelepítettem a Windows 10 rendszert ismét. Az új rendszeren szerettem volna az Outlook-ba importálni a korábban mentett adatokat, azonban a következő hibával szembesülök:
    "A(z) "Slomo" mappa elemei nem importálhatók vagy exportálhatók. A választott mappanév érvénytelen. Valószínűleg azért mert a mappa nevébe foglalta az IMAP-kiszolgáló hierarchiájának elválasztóját."
    Az ímélek többsége nem pedig töltődik vissza, a mappák így hiányosak... :(

    Kérem, segítsenek mert megőrülök!

  • fabel

    csendes tag

    válasz Jarod1 #8839 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Nem volt titkosítva, az exportálásnál készült fájlhoz nem állítottam be jelszót, a számítógépen sem volt login. Úgy rémlik, hogy eredetileg a Dokumentumok mappában tárolódott valahol.

    Amit észrevettem, hogy a korábbi POP3 elérést használt, az új Outlookban pedig csak IMAP van. Nem tudom, hogy ez befolyásol-e valamit.

    A másik probléma, hogy akinek segítettem, ő Digi webmailjét használja, ami 30 Mb tárhellyel bír (ilyen létezik még? :((( ) ... szerintem mindig letöltötte az Outlook a leveleket, és aztán törölte a szerverről. Na most az újonnan beállított Outlook visszatolja a korábban lementett leveleket (azt a keveset, kb ötödét, amit visszaállított), és folyamatosan teli lesz a webtárhely, így nem tud leveleket sem fogadni. Sajnos nem vagyok jártas ezekben a külső levelezőrendszerekben, bocsi, ha nem áll össze még a kép a működésével kapcsolatban... nem gondoltam volna, hogy kifog rajtam. Neten pedig semmit nem találtam erről a helyzetről. Szóval ismét köszönöm, ha találunk valami megoldást. :)

Új hozzászólás Aktív témák