Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz bacus #20649 üzenetére

    Jól fordítottad le a "hablatyolásom" :)
    A routeren belül (belső hálózat) , bocsi :D
    Na ez az, nekem is ezzel van a gondom:)

    A windowsban nem állítottam át vagy vissza semmit sem (15 percel korábban, amikor az új routert üzembe helyeztem, működött a régi routerrel a távoli asztal).
    A win tűzfal engedi 3389-et, és engedte eddig is.
    Az egész folyamatba, ami eddig működött, csak az új router lett más, minden maradt a régiben, nem lett átállítva semmi sem az oprendszerekben.
    Egyéb szoftveres tűzfalam nincs, csak nod32 van a gépen, eddig ez nem szólt bele a folyamatokba.

    1 gépet szeretnék elérni távoli asztallal (port-forwardinggal), ami eddig ment is a régi routerrel.
    Ennyi szabályt is hoztam létre.
    Viszont most a hálózatban ehhez az egy géphez sem tudok csatlakozni távoli asztallal, (nem hogy port-forwardinggal) ha szükség lenne rá.

    Bevallom kicsit más a kezelőfelülete a Tp-Linknek lehet az zavarhat be, idáig főként D-link routerekkel volt dolgom, a régi is az volt. Valószínűleg én vagyok a ludas, valamit benézek:)

    Köszi a segítséget, most nem vagyok a router közelében, amint lesz időm még kopácsolom a dolgot, mert szükségem lenne erre a funkcióra.
    VPN sem rossz ötlet, de most 2-3 gépért felesleges szerintem.

    Még valami, a router print server funkciója nekem új, ilyennel nem volt még dolgom.
    Van egy Brother MFC -7420-om, ezzel mennie kellene, ha rádugom? :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák