Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim74

    nagyúr

    válasz Süni 1985 F #5834 üzenetére

    Bocsi elnéztem :(
    Szóval az "Application & Gaming" menüben a "QoS" résznél meg tudod adni a prioritásokat. Az alábbi beállítások vannak

    Upstream bandwith: itt lehet választani, hogy automatikusan állítódjon a "kimenő" sávszélesség, vagy a felhasználó által beállított max érték legyen.

    Device Priority: itt megadhatod annak a gépnek a hálózati kártyájának a MAC címét, amelyiknek a sávszélesség prioritását (alacsony, magas) szeretnéd beállítani.

    Ethernet Port Priority: itt a routernek a LAN protjainak a sávszélesség prioritását adhatod meg.

    Application Priority: itt konkrét alkalmazás (játék) prioritást tudsz megadni, feltéve, ha a játék meghatározott portot használ az interneten történő kommunikálásra. Szóval inkább itt portot tudsz priorizálni.

    Ez a saját véleményem a beállításra, nem garantálom, hogy tényleg így vannak-e, de mindenesetre egy próbát megér.

    Én az Ethernet, vagy a Device priority-nél állítanám be a saját gépemet a legmagasabb, a többi gépet a legalacsonyabb prioritásúra. Aztán megnézném, hogy hogy tudok játszani, mikoözben a másik gép letölt.

    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák