Új hozzászólás Aktív témák

  • Erikkk26

    tag

    Sziasztok!

    Alábbi problémában szeretném segítségeteket kérni mert nem tudom mi lehet a baj forrása. Vezetékes internetem van, szolgáltató adta modemmel és routerrel továbbosztva wifiként is használom azonban mostanában nem igazán gondtalan a helyzet. Valamelyik nap, legfeljebb 1 hete kezdődött hogy pár percenként megszakadt az internet fél percekre. Ezt játék közben vettem észre PC-n ami vezetékesen van csatlakoztatva. Ma azonban kora délután 2-3 óra tájékától fogva használhatatlan az egész mert hatalmas a pocket loss, PingPlotter 5 programmal leellenőriztem, a modemen ( https://i.ebayimg.com/images/g/SSwAAOSwIqxcUtXr/s-l640.jpg ) az 5 dologból a jobb oldali 4 összevissza villog de van hogy csak a jobb szélső 2 ég, pontosabban jobbról első villog, második ég, olyankor nincs abszolút internet. A modem szorulna cserére? Routert már alaphelyzetbe állítottam, nem azzal volt a gond, többször reseteltem mindent, áramtalanítottam és vissza de nem segített, PC-n is mindent alaphelyzetbe állítottam ami a hálózattal kapcsolatos, hibaelhárítóval (win10) de eredménytelenül. Már az is megfordult a fejemben ez nem-e DDos. annak okán hogy amire szoktam járni gyakran játékszerverre, azt is támadják ünnepek eleje óta kisebb kihagyásokkal.. Már ha persze ez egyáltalán lehetséges.. fogalmam sincs! Köszi előre is a tippeket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák