Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Lauda #54378 üzenetére

    persze,megértelek maximálisan, én is úgy szeretem az autómat, ha nem kell attól tartani, hogy megpusztul út közben!

    amúgy egy bontott motorvezérlő+immo chip cserébe nem gondolkoztál? fater isuzujában is volt valami baj a motorvezérlővel(az is opel monterey) és amíg csinálták raktak bele egy másikat+ egy másik kulcsot, kb 1 hónap alatt megcsinálták a sajátját+160lóról asszem 200lóra emelték benne a lovakat(ez vagy igaz, vagy nem, de ezt mondták, a 3literes dízel csak elbírja). ő is valami 100gurigát fizetett érte, de azt mondja fater sosem volt ilyen jó, megy mint állat a gép.

    akkor ezek szerint az isuzu/opel motorvezérlők hajlamosak elcsesződni, mert nála is a kocsi nem akart menni, a stop ott volt a műszerfalon, füstölt, sokat evett, stb-stb.

    [ Szerkesztve ]

  • mohabá 007

    aktív tag

    válasz Lauda #54378 üzenetére

    ..."A motorvezerloknek pedig mindnek van tipushibaja, egyiknek ez, masiknak az, egy lista roluk:"...

    Látom,hogy másoltad,de szerintem ez így ebben a formában nem igaz.

    Ezek nem ECU tipushibák,hanem: Diagnosztikai műszerrel kiolvasva,ezek a leggyakrabban kiolvasott hibakódok

    Ezek kivétel nélkül mind különálló alkatrészek,melyek kapcsolatban vannak az ECU-val,és ha hibásak,vagy hibásan működnek,az ECU ezt tárolja,és jelzi. (ezt a listát tetted fel)

    Miért lenne ECU tipushiba az,ha rossz a főtengely helyzetérzékelő, vez tengely jeladó, folytószelep/gázpedál helyzetérzékelő, MAPszenzor, járműsebesség érzékelő, A/C hűtőközeg nyomásérzékelő áramköri hiba, tüzelőanyag szivattyú primer áramköri hiba..stb. :F

    [ Szerkesztve ]

    Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Új hozzászólás Aktív témák