Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gban #99816 üzenetére

    ma titkon reménykedtem, amikor jött egy telefonos érdeklődő az F-re, hogy te vagy az :D ...fószer a fiának akar megbízható verdát, telefonon egyeztettünk pár dolgot róla (katalizátor szóba se jött: ha kérdezi, mondom hogy nincs) ...jöttek 1 órája szolnokról megnézni: matiz-ban 3 mázsás, mélynövésű dakota... ott már gondoltam, hogy "ebbűbajleszmore" ...baj nem lett, de a vérnyomásom mai napra kávé nélkül is rendben :D

    úgy indult délelőtt, hogy fent van a gép hahun 220ért, tárgyaltuk, hogy ha az irányár, nekem mennyi a vége: 180... erre ő mondta, hogy kp-ben adásvételivel, rendesen papírozva helyben 130-150 van rá, ha egyben van a gép... oké, találkozzunk... motort megnézték: szelepfedél tömítés átereszt... mondtam hogy ez parafa, az új is 1hónapon belül átereszt: 600ft a tömítés és kb 5perc a csere... jajj alánéznek: nincs katalizátor... itt egyikük telefonálgatott: 50ezer lenne alá egy, mert az kell, különben első rendőr kiszagolja a co2 szintet és helyben fejbelő :DDD tettünk vele pár próbakört: jobb első lengéscsillapító se jó... leálltunk és itt kezdtek nagyon alkudozni: 90et akart az öreg nyomni, én tartottam magam hogy 130 a legalja, különben haza se menjek... erre felment 100ra az ár, a fia unszolására 110re... én eresztettem asszonynak egy telefont, ő is elkezdett aggódni, hogy milyen arcok ezek :D ...mondtam, hogy nálunk 115 a legvége... visszaugrott náluk 100ra az ár...

    amikor látták, hogy nem lesz ebből üzlet, már rendőrt emlegettek, "merthogy katalizátor nélkül el se lehet adni a gépet, ha kijönne egy rendőr, leveszi a rendszámot és megbüntet" (mondtam, hogy felőlem hívhatnak... még jobban is éreztem volna magam 1-2 rendőr jelenlétében :D) ...eredetvizsgán is azonnal kiszúrják, hogy nincs kati, már átírás előtt fel kell egyet rakatni (eredetvizsgán se néznek szerintem ilyet, csak adnak egy papírt, hogy tehermentes, nem lopott az autó, stb) ...mondom, menjenek végig a parkolóban az autókon: garantáltan nem lesz katalizátor a régiek nagy része alatt :D ...aztán jöttek azzal, hogy ezért a munkából ma eljött meg utaztak több száz km-t, 20ezer ft az útiköltség, amit ki kell fizetnem... ezeken már röhögtem kicsit, hogy "x autót néztem az elmúlt hónapokban, önköltségen, nincs semmi ilyen jogszabály" ...a végén már azt akarták, hogy akkor 5ezerért tankoljak ott a kúton a kocsijukba :C ...na, hahu-ról inkább le is szedtem és fb-n legalább meg tudom nézni az érdeklődőt

    ui: fb-n amúgy névre lecsekkoltam délelőtt a fickót, de nem gondoltam hogy ezek a tagok lesznek az érdeklődők... ezek lettek :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák