Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Viszlát #37850 üzenetére

    Az asztali géppel igazából annyi a praktikus gondom, hogy apáméknál elfér, anyámnál nem nagyon jelen pillanatban. (Itt most kifejezetten úgy értem, hogy nagy monitor + kábelek, nem pedig a ház mérete, hiszen igazán kis méretű, brand desktop gépeket lehet kapni 15-30k között a Hardveraprón.)

    Másrészt meg megannyi hibaforrás, lehet miben elbotlani, lerántani...

    A laptop meg legalább hordozható, összecsukható, félretehető, ha épp nincs szükség rá. Tablet ugyanez, csak még jobban.

    Nagy teljesítményre biztosan nem lesz szükségük. Nekem sincs, én is teljesen jól elvagyok pl. 2006-os, első generációs C2D-s laptoppal. Valami hasonlóban gondolkodnék nekik én is (illetve apámnak egy eléggé felturbózott Dothan magos Pentium M alapú, 2005-ös noti van).

    De úgyis az lesz, hogy mindkét szülőmet szerintem leültetem majd asztali elé, kezükbe adok laptopot, illetve tabletet és amelyik a legkényelmesebb nekik, azt kapják. Csak hát minél több esettanulmány jön jól nekem most. :R

    Motivációt meg tudok mindkettejüknek adni. ( ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák