Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Kalandor #35983 üzenetére

    Miért, kölcsönadta?

    Elvan ő szerintem a 2X-szel. Hacsak nem kapott valami új telefont az LG-től.

    Mai napi first world problems, ha már szabadságon vagyok (kötelezően ki kellett venni, munkahelyi szerver migrálás miatt úgysem tudunk ma dolgozni :) ):

    - kellene beüzemelnem itthonra egy új routert (TP-Link TL-WDR3600) és akkor már Vargalex-féle OpenWRT-vel
    - hozzá új NAS-t (Zyxel NSA-310) + hálózati megosztások stb.
    - a régi routert (Linksys WRT160N) be kellene állítani wireless ethernet bridge-ként a Popcorn A-100-hoz, hogy menjen vájörlessz a NAS-ról a filmlejátszás

    De lusta vagyok ezekhez szerintem. Túl szépen süt a nap.

    Kalandor: ha ezek beállításán túlleszek, majd én is leszarom. De ha ezek megvannak, akkor szegény leterhelt T60-am, ami eddig kb. mindent csinált (torrenttől médialejátszón át játékgépig), nagy részben tehermentesítve lesz. (Ráadásul akár a médialejátszó, akár a NAS együtt is valamivel kevesebbet fogyaszt a laptop + dokkoló párosnál, a kényelmi faktorról nem is beszélve.)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák