Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    őstag

    Lg65c2 tapasztalat. Tegnap jött az új gépem meg a tv is. Sok volt a teendő de szépen estig mindent beállitottam a tv-n is egyenlőre nagyjábol Vhiktor videoja alapján meg egy monitor módot egy külföldi tipp alapján. Érdekes hogy mindkettőbe sokkal melegebre van ajánlva ami nekem szemmel láthatóan olyan mint ha olvaso modba tenném a fehér sárgább. Lehet még új azért nem tudom de összeségében szerintem most nekem jó és ez a lényeg. Sdr hdr dv beállitva plusz ismerkedés a tv-vel. Estére elég kellemesen elfáradtam elkezdtem élvezni a munkám gyümőlcsét és a netflixen néztem dv tartalmat. Első talasztalat hogy kicsit sötétnek éreztem de a fehér fekete egyensúlyt 50-en hagytam ahogy mindenhol ajánlják. Ez változik idővel vagy csak gagyibb pont az a sorozat dv-je? Világos jelenetnél szuper volt de nem volt sótét jelenetnél sötétben az a hűha faktor mint pl az mm-be a kiállitott tv-n. Na de ami elkezdett fusztrálni hogy szintén dv modba szürke ködös jelenetnél bal oldalt 2 függőleges kb 4 mm vastag sötétebb csikot vettem észre de csak néha láttam. Na gondoltam csinálok képet most rola de már nincs ott.. Ez a regeneráció vagy mi a tököm? :D Meg amúgy ha nem állitottam semmit és folyamatosan be van dugva a tv ő mikor regenerál amúgy? Így hogy reggelre eltűnt a csík kicsit megnyugodtam mivel nem szívesen caomagolnám vissza és csinálnám meg újra ezt a hercehircát oda vussza stb haza jönni amikor jönnek érte stb. Amúgy a kicsomagolás simán ment egyedül az itt kapott tipp alapján hogy nem vettem ki a dobozbol csak kitoltam az alját annyira hogy a talpat rá tudjam tenni és a doboztal álliottam fel hogy egyenletesen kapta terhelést. Stabil volt a dolog de azért kicsit izgi volt :D csak fél misi. Ez a 100 orás bizonyos járatás kép szempontjából észrevehető lesz a változás? Bocsi ha rok a regény de még friss az élmény és nagyon élvezem hogy egy ilyen ürhajo itt van a szobámba :D Amúgy egy asus tuf 3080 vga-s gép lesz a jó barátja :) Veszek még egy xboxos kart és elég jokat fogunk mokázni szerintem :D 35 évesen ugy érzem magam mintha gyerek lennék rég éreztem ilyet :D :)

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák