Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Sasi001 #88738 üzenetére

    Gondolom részedről ez nem ellentmondás.

    Ezt igazolásnak hívják, ebben hol az ellentmondás? Most írtam le neked még 2 módon ugyanezt, kott ugyanezt :))

    Ezek alapján meg veszed a “gané” support-os terméket.

    Nope, mondom én, itt durva szövegértelmezési gondok vannak. Mondjuk legutóbb a 20k-s elemtöltő 690Ft-ra elárazva bevallom nagyon sokat nem gondolkodtam, hogy vajon milyen meglepi lehet, de ezt remélem elnézed nekem 1,5 gömb fagyi áránál :B

    Ismerek egy két hasonló jellemű embert de szerencse, hogy a baráti körömben nincs ilyen.

    Mármint olyanokat akik dolgoztak nem kevés évet értékesítésben és szervizben és a mai napig százas-ezres tételben igazgatja egy cég elektronikai és IT flottáját? Lehet kéne 1-2 ilyen haver és mesélnének akkor a helyzetről :B

    A másodiknál tényleg ágrajzot kell csinálnom, hogy megértsd mi a kettő mondat állításában a diffi?
    szerk. Úristen, most nézem, mondom tényleg lehagytam egy szóközt? Ja nem, még az idézés sem sikerült helyesen.

    Figy, részemről ezt én itt elvágom, nem tudok mit kezdeni a szituval, ha akarod folytatjuk angolul priviben ha az jobban megy, mert ez magyar nyelven egy katasztrófa. A további legjobbakat.

    lala666: Nem kevés, de hát kinek nincsenek :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák