Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz gulyasa #63171 üzenetére

    Bármilyen topikba beleolvasol akkor hasonló hsz-eket tudnál írni, akár itt, az OLED topikban is. Szóval ne abból indulj ki, hogy mit nem lehet, vagy mitől nem jó, hanem abból, hogy mit lehet és melyik a jó. Elárulom, hogy egy jó Amlogic box, ami CoreELEC által támogatott, bizony kellemes perceket tud okozni. Évek óta használok Amlogic boxokat, maximálisan elégedett vagyok a jó minőségű boxokkal, értsd, Khadas Vim3 Pro, VIM3L, de a Beelink GT-King, Ugoos AM6+, Odroid N2+, HC4, hasonlóan jók és megbízhatóak. Egyedül a Dolby Vision-t nem tudják, de SDR-ben vagy HDR10-ben menni fog, és még ott a HLG, HDR10+. Dunéről váltottam és kipróbáltam nagyon sok Amlogic boxot és egyéb médialejátszónak nevezett Androidos lejátszókat, messze az Amlogic + LibreELEC (később CoreELEC) hozza azt a régi médialejátszó érzést, amit a Dune-kkel (Base 3.0, HD Max) tapasztaltam. Nem rossz szándékból írtam, hogy még olvasgass a témában.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák