Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztian101

    tag

    Sziasztoook!

    Tegnap boldog tulajdonosa lettem egy LG 55BX-nek. 3 éve vacillálok rajta és megmondom őszintén a fórum nem segített rajtam, inkább csak folyamatos félelmet keltett a bandig meg tinting miatt, de ezek mellett sok-sok értékes infót is kaptam. Végül rászántam magam és a MM-ban most 320e -ért +20e kalibráció és 5 év Gold garival (40er) megvettem, bár nagyon féltem, szinte kibontani is, hogy jajj mi lesz majd a baj :)

    Jelentem semmi baj és nem is fogok semmilyen tesztet lefuttatni és nem keresek semmilyen hibát! Minden tökkéletesen működik és ez a kép, jesszus!!!! Ez TV kérem! Plazma után volt LED-em, aztán megint LED-em és attól már hánytam, de az OLED az mindent visz! Nekem ez a fényerő is bőőven megfelel és komolyan hihhetetlen jó az élmény, amit ad, ezek a feketék, áhh drámai tényleg! A játékok új értelmet nyertek és újra kell nézzek jó pár filmet. Plusz én most csak Full HD-ben használom, mert az AVR-em ezt tudja, majd azt is fejlesztem egyszer, de így is pörfekt! A távirányitó is az eddigi legjobb amivel találkoztam! Masszív, kényelmes, jól kezelhető, semmi nehézség a légegerezésben sem! Imádom egyszerűen az egészet!

    Ajánlom mindenkinek aki vacilál, hogy ne tegye! Vágjon bele, mert minden kiadott fillér megéri!!!

    Isten ádja az LG-t és az OLED technológiát! :C :DDD :)) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák