Új hozzászólás Aktív témák

  • jilian

    addikt

    Hallo

    Eladtam egy régi TN-paneles Panasonic - omat "jó áron", és helyette nézegettem tv-ket. Az első keret 250-300 volt. Mivel a nappaliba lenne nem is gondolkodtam oled-en, így az LG 55nano913na és a Samu qe55q80t között vaciláltam.... persze fogtam magam és bemenetem a helyi Euronics-be.
    Nézegettem a tv kínálatot és b@ssza meg nem az oled-eknél kötöttem ki? Vagyis hihetetlennek tűnt a 55bx árazása. :U
    Vagyis egy qled-et nézegettem 350-ért és ott volt egy oled friss szériás 360-ért. :Y
    Na mármost, mivel van már egy oled-em amit javarészt játékra (pc&xbox&ps) használok néha 1-1 film minimális tv adás is belecsúszik, elgondolkodtató, hogy megint oled legyen...

    Amit leszögeznék nem vagyok beégős para típus...a jelenlegin is futtatok hébe-hóba olyan tartalmat ami átmozgatja az egész panelt.

    1., kérdésem az, hogy egy LG 55BX jobb választás lenne-e egy nappaliba ahol 50% tv adás 30% film/mese és a maradék 20% - ban egy Nintendo Switch lenne járatva rajta a fenti két másik típussal szemben?

    2., ha az oled mellett tenném le a lóvét az asztalra, ki cseréljem-e a jelenlegi 55C9-et a 55BX-re? (Tehát az új venné át a helyét a játékoknál a "régi" meg menne a nappaliba)
    Vagyis a fogyasztott tartalmakat nézve jobb-e 'annyival' a bx a c9-nél?

    :R

Új hozzászólás Aktív témák