Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz daneel_hu #50057 üzenetére

    Nem tudtam korábban, hogy sample&hold de igazából miért is kéne. brutál képminőséggel akarok filmezni.
    Nekem csak az fájó/zavaró, hogy 500-600 környékén a "csúcs OLEDtől" megkapom azt, hogy nem használható filmre.... a zakatolás nem opció, az interpoláció pedig nem tudom kinek tud tetszeni, BFI oks abból lehet ki lehet valmit csiholni, de azis B9től fölfelé. A kompromisszum kifejezéssel egyetértek, hogy az a max. :D A szappanoera feeling kb nem is izgat, a tömérdek halo-képhiba hökkentett meg. Értem én, hogy OLED szinten ez budget és fos és belépő, de Azért az A merciből sem a váltót hagyják ki. Ráírhatnák a dobozra, hogy mást vegyél, avagy drágábbat ha mozifilmeket nézel, és akárcsak egy kicsi ingerküszöböd is van a hibákra :D

    (Az erős szavaim amiatt vannak, mert a hulladékfos régi LED-del is jobb filmezni, mégha egy trágya fakó kaka is :D )

    De a lényeg, hogy tök jól meg lehet találni nekem mi kell, és köszönöm a topicnak, hogy sokat fröcsögtek a mozgás mizériáról, mert én kb vakon megvettem volna, "hisz tuti jó, mert oled, és drága"

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák