Új hozzászólás Aktív témák

  • renziNNN

    tag

    válasz rothfb #41196 üzenetére

    Egyetértek. Ha minden igaz holnap jön meg a C9, de az utóbbi időben (főleg miután már megrendeltem) eléggé bef*satattok, hogy minden baja lehet.. Ezen a képen én nem nagyon látok semmit, nyílván élőben más, de akkoris.. az 5% szürkénél látom, hogy nem 100%-ig homogén, de ha ez nem jön elő sehol normál contentnél, akkor csak keltjük a pánikot. :D
    Persze megértem azt is amit hunspikey ír, hogy jó tisztában lenni teljes mértékben a tv-vel főleg, ha sok százezerért vesz az ember tv-t, de ha egy új emberke idetéved a topikba, mert látta a boltba, hogy az oled hú de szép és elgondolkozik rajta, hogy oledet vegyen, biztos, hogy gyorsan elmegy a kedve, mert olyan hatása van itt egy-két eszmecserének... Persze nem lenne értelme a fórumnak, hogy ha mindenki csak áradozna, hogy ilyen szép, olyan szép a tv, de valahol néha azért meg kellene találni az arany középutat szerintem. :) Természetesen nem akarom megmondani senkinek, hogy hogy vélekedjen, csak leírtam, hogy én hogy éltem meg az utóbbi napokat itt..

Új hozzászólás Aktív témák