Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Joshi #11467 üzenetére

    Ha valaki viszonylag sokat néz tévét, annak bizony jobb odafigyelni, mert végleges ghost lehet a logókból.
    Én mindhárom plazmámat zoomolva néztem. Tudom, ronda, de az ami fontos, azt úgyis külső forrásból nézem zoom nélkül, úgy meg tökéletes. Meg lehet szokni, ha fontos a kijelző homogenitás életben tartása. Akinek meg tök mindegy, az ne zoomoljon. Viszont, az hogy filmnézés közben is látszódjon a ghost, azt nem kívánom senkinek. Annál idegesítőbb dolog nemigen van. Inkább most a zoom, mint később a nyavalygás. :D
    Ha valaki évekig rendszeresen olvasta a plazma topikot, (mint én) az tudja, hogy a zoomolás szinte kötelező olyan megjelenítőnél, ami hajlamosabb beégni, mint egy lcd tv. Ott is volt, aki szerint hülyeség és ronda, meg hogy barom, aki úgy használja, mégis a Userek többsége zoomolt, ha nem akarta lelakni az akár 1.5 millás plazmáját (sokan ezért vették az lcd-t inkább, mert azt lényegében szinte lehetetlen volt beégetni, illetve baromi nehéz).
    Ehhez hozzájön még az "indokolatlanul" magas oled fényerő, ami tol még picit a korai ghost felé. Ez az én véleményem, bár tudom, nem sokat számít.. :N

    Feleségem elég sokat nézi a Spektrum Home-ot, aminek szép színes logója van. Fél év múlva baltával kellene kiszednem a logót a kijelzőből. ;) Na, ezt nem szeretném.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák