Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Alex91 #19303 üzenetére

    Nem tudom, emlékeim szerint nekem sem a lépésszámlálójával (ez inkább Memmaao-nak szól), sem az emeletszámlálójával nem volt bajom.
    Előbbi - ismert távon, normál mozgás (gyaloglás) mellett - rendre azt adta ki kb., amit kellett (a napközbeni ide-oda totyorgásoknál nem tudom, mennyire pontos, de azt ugye nehéz lenne kimérni), míg utóbbi is konzekvensen tette a dolgát (épületen belül ugyanazt a szintemelkedést megtéve mindig ugyanannyit számolt el). Én úgy kalkuláltam, hogy kb. 3 méternyi szintkülönbséget (felfelé) számol el egy emeletnek.

    Magam is nyugdíjaztam az órát még február vége/március eleje táján, de nálam igazából az volt a döntő, hogy ez tényleg egy elegánsabb megjelenésű hibrid óra néhány egészségügyi funkcióval, sporthoz viszont körülményes volt a beépített gps hiánya miatt (én nem szeretek telefont is magammal vinni), illetve szerintem a (pulzus)szenzora is elég lomhán reagálta le a dolgokat, nem sportra találták ki. Én pedig úgy éreztem, hogy ez a két dolog azért számít, így kerestem alternatívát rá. (Én egy Coros Apex Pro mellett kötöttem ki - azzal azóta is elégedett vagyok.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák