Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz nepszter1 #20843 üzenetére

    Helló! A magyar nyelv, a meghatározott ár, illetve hogy nőnek lesz, jól lezűkíti a típust: Amazfit GTS 3 vagy GTS 4 Mini. Előbbiben jobb felbontású a kijelző, jüó eséllyel a fényerő is magasabb, az anyagminőség is jobb kicsit, de softgold arany a kerete, ami véleményes, hogy tetszik-e. Van feketében is, de ugye nőnek lesz. A GTS 4 Mini-ben kicsit több a műanyag, 10 százalékkal kevesebb képpontot tartalmaz az ugyanakkora kijelző (a fényerőről is hallgatnak az oldalon, de a tesztek nem említik negatívumként, szóval annyira rossz nem lehet), a kerete ezüstös, ráadásul a korona körül nincs védő perem, amitől szerintem szebb is lett. A szoftver, érzékelő csomag ugyanaz mindkettőben. A szoftver a telefonon és az órán is magyar, utóbbinak kell egy frisítés, utána lesz választható.

    Nekem a kör verzió van (GTR 3), de az nőnek szerintem nagy.

    drnet: a GTR 3 lesz a Te órád. Minden igényedre ad megoldást, és nagyjából 2 havi használat alatt azt tudom mondani, hogy még nagyon durván nyomkodva is tudja az 1 hetes üzemidőt úgy, hogy percenként méri a pulzust, ha ez nem kell Neked, simán meglesz a két hét. Nekem is kijött vele 12 nap üzemidő. Ráadásul szerintem baromi jól is néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák