Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike81

    senior tag

    válasz pècsimunkás #19603 üzenetére

    Szia!
    Annyit fűznek hozzá hogy tényleg baromi szép a Huawei 2/2 Pro. Kollégának is 2Pro van szereti nagyon. Viszont nem tudom hogy neked mennyire fontos az értesítések kezelése,mert úgy tudom hogy a GT 2 /2 Pro-n még csak elolvasni sem tudod teljes terjedelmében az üzeneteket. Neten olvagatva állítólag egy frissítéssel ez már változott, hogy el lehet olvasni teljes terjedelmében a szöveget viszont válaszolni nem.lehet rá. De biztos lesz valaki aki cáfol vagy megerősít ebben :B Én csak ezért nem vettem ilyen órát, mert nekem gyakorlatilag az óra és az értesítés jelzésen kívül nem nagyon kell másra. Most egy Watch 4 44mm-t használok 2 naponta töltöm. Tetszik meg jó is baromi sok számlap van hozzá, de ezt sem telepítettem agyon semmivel sem. Csütörtökön lehet veszek egy Huawei GT 3 Elite edition-t mert pechemre megnyomkodtam az MM-ben és hát nem.szépítek beleszerettem :B ;] Az az értesítéseket már rendesen kezeli szóval amire nekem kell azt tudja.

    Még annyit írnék a monológhoz hogy ios-en bonyolultabb az élet egy ilyen órával.

Új hozzászólás Aktív témák