Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    Két hónap Withings Scanwatch Horizon tapasztalat: az első darab minőségi hibás volt, a belső percjelölő gyűrű 1° elforgatva volt beragasztva, így nem estek a jelölések egy vonalba, amikor a lunetta jó pozícióban volt. Cserélték. A második példány digitális koronája kb 2 hét után elkezdett fura fémes hangot adni és szorult. Cserélték. A harmadikat be sem üzemeltem, ragasztási hibás volt a belső percjelölő kör, kilógott alóla a tömítés és az egyiket fluorescens jelölő sérült volt. Cserélték. A negyedik óra szintén minőségi hibás, itt is elforgatva van a percjelölő beragasztva (lehet ez megint az első óra, amit visszaküldtem). A vevőszolgálat korrekt, mindig készséges, de az ígéretet, hogy a quality control osztály egy munkatársa személyesen átnézi a csere darabot, hogy hibátlan legyen, na az szerintem kamu. 500€ az ember elvárhatja, hogy a termék kifogástalan minőségű legyen. A negyediket visszaküldöm és refund lesz. Sajnálom, hogy így alakult, próbáltam szeretni. De ezek mellett már az is bosszantana egy hibátlan darab esetén, hogy a lépésszámláló és a pulzusmérő is pontatlan. Rendeltem amazonrol egy Skagen hybrid HR órát, az most akciós, 45e és nem 190e. Meglátjuk az milyen lesz. E-paper kijelzős, nagyon mozgatja a fantáziámat.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák