Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz arcitec #17015 üzenetére

    Nálam egyelőre nincs sok tapasztalat Garminnal, de gyűlik :B

    A Fenix 6 alvás monitorozási "minősége" egyelőre kérdéses, bár javuló tendenciát mutat. Ma reggel már auto módon jelenítette meg a szerinte alvással töltött időszakot (és nem kézzel kellett beállítani a kezdést-végzést hozzá). Bár nem igazán sikerült eltalálnia, de ehhez volt egy kis nehezítés részemről: tegnap délután 14h-kor ledőltem 2 órára, 16h-kor ébresztett a telefon, amit lenyomtam, majd 16h15-kor ugrottam ki az ágyból és hajnalig néhány megszakítással szgép előtt ücsörögtem, majd hajnal 2h30...2h40 körül feküdtem le, 7h54-kor jött SMS-hez felkeltem, de megtekintés után visszafeküdtem és 9h magasságában kászálódtam ki az ágyból, ittam egy csésze meleg teát, utána kis gépezés 10h30-ig

    Fenix 6 -nak ezt sikerült ebből statisztikáznia:

    A mozgási diagramból látható, hogy a délutáni alvást jól belőtte, még az ágyból kimászást is jól jelzi (első kiugró mozgás csúcs). Utána viszont még mindig alvásként monitoroz és közben sokszor jelenik meg éber ill. mély fázis, amikor is biztosan nem aludtam :DDD
    A 2h30...2h40 környéki lefekvés is tök jól jelenik meg (mozgás beesik + éber-mély-REM fázisok is megjelennek) illetve a 8h és 9h ágyból kimászás is (1-1 mozgás megugrás + ébrenlét fázis), de még utána is alvásként monitoroz, míg fel nem álltam a számítógéptől.

    Meglátjuk, hogy további folyamatos használattal mennyire fog pontosabbá válni ez a funkció

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák