Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Degeczi #6433 üzenetére

    Ma jött, de megküldtem egy 2kW-os terheléssel, ahol 18mp-enként kellene a százados helyiértéknek eggyel nőnie. (A "régi" verzióba már beleküldtem 0,09kWh-t). Az is fura, hogy ha nincs terhelés alatt, akkor 0-t mutat a napi összesítettnek, ha terhelés alatt van, akkor 0,0-t. Én egyébként épp emiatt a funkciója miatt vettem, két elektromos konvektort fog mérni, és így nem kell naponta szaladgálni a fogy.mérőket leolvasni, elég az appból kilesni. Csak pont azt nem tudja így, amiért vettem. Így nem igazán akaródzik többet venni, pedig az első kettő előrendelős akciós áron volt a teszt, hogy ha beválik, jöhet még.
    Azokon a fórumokon meg szerintem azonnal flashelik valami más FW-re, amiben nem bajos ez a funkció, így lehet, észre sem veszik. :) Szerintem is szoftver hiba. Az meg, hogy klón: nem a Blitzwolf gyártja, csak rászitázza a nevét. Sok gyártó megteszi ezt. Csak most úgy tűnik, a BW kontroll nélkül veszi át a gyártótól, aki viszont beegyszerűsített (azaz az 1.0.0-s verzió is Gosund SP1 volt szerintem, csak ott még normálisan volt szoftverezve).

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák