Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz 4D4M #42165 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ! :R

    Mondjuk azért a gépész megállt a műszaki leírás elkészítésnél, teljes hőveszteség számításnál, hőszivattyú ajánlásnál, stb. Nem egy kiviteli terv szintű valamit kell elképzelni.

    A rendszerlemezes megoldásról olvastam, hogy ha nem megfelelően szerelik, akkor kattoghat stb. És jelen pillanatban tényleg a legbolondbiztosabb megoldások kellenek, nem a legjobbak.

    Pl. harmadszorra sikerült anyuék lakásában (garisan), hogy a csempe a falon maradjon, szóval a műszaki ellenőrös dolgot valóban észben tartjuk. Most ilyen színvonalon bármi abszolút legaljánál komplexebből csak a csőd jön ki :D

    Igen ez a szárítás nagy előny. Azért ha valamit benéznek a felülethűtésen ott lehet kondenzáció nem? Persze biztos lehet jót is építeni, csak nem épp most...

    #42169 Olympia76:

    Köszönöm érte,.

    Igen azt a fórum topikot láttam már tegnap én is, nem túl biztató... dobtam egy mailt a gyártónak, azért...

    Valóban lehet akkor nem ez a legjobb irány és robosztusabb rendszer jöhet ki mondjuk a kapcsoló mögé rakott redőny okosítóval. Persze ott meg olyat olvastam, hogy megzavarhatják a már gyárilag beépített akadályérzékelős csőmotorok a működését, nem tudom ez mennyire lehet igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák