Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    válasz enesbcs #6408 üzenetére

    Semmi gond. Amikor az egészet elkezdtem, a nem béta Domoticz nem ismerte még a Xiaomi okos rendszerét, így nem volt kérdéses, hogy bétát használjak. Aztán itt ragadtam és nem is tervezem váltani, mert ezt a problémát leszámítva nem nagyon szokott gondom lenni. Ugyan én nem Raspberryn, hanem egy HP Gen10-esen futtatom, pincéből meg a ház okos része kapja a szünetmentest egy 80Ah-s akksival megküldött inverterről, így áramszünet esetén is minden megoldott. Sőt még backup mobilnet is van alatta szintén szünetmentesítve. Nekem ez csak játszóház, szórakozás, így nem bánom, ha sok frissítés érkezik. Már 1 éve szépen üzemel, csak úgy nem szokott leállni - legalábbis ami gond akadt eddig mindent megoldottam. Riasztó is, kamerákat is szépen kiszolgálja, sikerült egy egész komoly rendszert összetákolni - igaz van mellette szolgáltatós 'gyári' riasztó is a házban, hátha mégse lenne minden tökéletes, ha éppen nyaralni vagyunk :DDD

    Szerk.: a blogodért meg külön gratula és köszönet, sokat informálódok belőle :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák