Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz fokukac #54516 üzenetére

    Ma reggelre a kocsin elkezdett parasodni eleg masszivan a szelvedo.

    Ambulimax Provider

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fokukac #54516 üzenetére

    Pulában kellemes 17-18 fok volt az éjjel, most lassan már 20 fölött van. De ma sajna indulunk vissza mi is a zord Mordorba, szóval kicsit azért fűtsétek be azt a medencét. Bár ahogy a saját szerencsénket ismerem, most jön egy hét fuldoklás a zalai Everglades fojtogatóan párás, 25 fokos, de a 90+%-os páratartalom miatt 30 fölöttinek érezhető levegőjében.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #54516 üzenetére

    Mit vársz, hiszen MÁR augusztus van - szokták nekem mondani az emberek. :) Mondjuk én meleget várok, de tudom, hogy augusztusban éjjel már fagyhat is akár, hiszen "MÁR augusztus van". És mint tudjuk az augusztus már zord téli fagyokat is hozhat, csak azt nem értem miért. Azt hittem az még nyári hónap.
    Ez pontosan beleillik a "mit vársz, MÉG CSAK május/június van" szövegekbe, mikor néha 1-1 napra valami kis nyári időt várnék a hideg és eső helyett. Illetve a felhőszakadás zivatar mindennaposságára szokott még jönni a "dehát júliusban előfordulnak viharok"

    Ezért örvendtem én tavaly a hosszú nyárias nyári napoknak. De idén annyira nyugodt, kellemes, nyári idő nem sok volt. Volt kb. 1-2 hét, amikor meleg volt, azaz 28-32 fok is akár, természetesen zivatarokkal, de olyan kellemes semleges, zavartalan, felhőtlen, száraz, tervezhetően jó idő nem nagyon volt. A páratartalom egész nyáron szokatlanul magas volt, egész Európa fölött nedves légtömegek keringtek. Az időjárás előrejelzés meg csak úgy nagyjából sejtette a jövőt, majdnem mindig azt mondták, hogy bármi előfordulhat.

    Fűteni még nem fűtök, de a szellőztetést már éjszaka helyett nappalra kell időzíteni, mert már nem kell, hogy a 7-8 fok jöjjön be. Úgyhogy a klímát szerintem már lassan készíthetem a szezoncserére.
    Amúgy olyan hideg van, hogy már a sör sem esik jól, de még a fröccs sem, muszáj voltam a bort tegnap tisztán inni. Pedig bort tisztán csak télen szoktam.

    Lehet, hogy jobban kialudtam magam, mint eddig, mert nem húztam fel hajnalra semmit. Történt valami érdekes?

    PeterkeT: na majd mesélj, vagy számolj be milyen volt, kíváncsi vagyok.

    Más: kolléganő teljesen meglepődött, hogy a Maslow féle piramis alsó szintjén ott van a szex is... na ezt még kifejtem majd

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák