Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz tbs #73693 üzenetére

    Teljesen egyetértek. A zongoralakk monnyon le! A legdurvább, hogy autóban a mai napig nem képesek kihagyni semmiből. Konkrétan nem létezik autó a piacon, amiben nincs valahol egy darabka zongoralakk. Kéne erre valami vállalkozást csinálni, zongoralakk-eltüntető, vagy nem tudom...

    Amúgy a politikai váltógazdaságnak az lenne a lényege, hogy azért nem mernek lopni, mert ha utána nem ők jönnek, akkor elő lesznek véve. Az egész ott hal meg, amikor sikerül összebútorozni, és megegyeznek, vagy amikor nem leválthatók. Az ellenzék alkalmatlansága egyébként megint egy kormányzati propaganda-szlogen, az igazság az, hogy a hazudozásban, lopásban borzasztó profik, a tényleges kormányzást ember nincs, aki náluk rosszabbul csinálná. Konkrétan a gyurcsányördög sem a kormányzásban volt rossz, hanem a narancspropagandával nem tudott mit kezdeni. Meg nem egy szimpatikus fiatalember, na, de hogy emberi kvalitásokban ezzel együtt is a csuti futballista fölé tornyosul, bár ő eleve csak egy olyan mezőnyben volt alternatíva, amiben még torgyán, és csurka is szerepelt. Nem is beszélve arról, hogy ő sem volt mindig ilyen, régebben egészen emberszabású gondolatai is voltak, aztán kormányra került, és elmúlt. Ami ennek az országnak most kéne, az egy politikai atombomba, de el nem tudom képzelni, hogy mi az, ami itt még robbanni tudna, ha o1g holnaptól vasárnaponként 12 szüzet kér reggelire, hogy megegye a veséjüket reggelire, akkor sem lenne semmi. Megkapná, kicsit menne a cikkezés itt-ott, hogy ez milyen már, mi megállapítanánk itt, hogy innét már nincs lejjebb (és tévednénk, mint mindig), aztán a következő választáson megkapnák a kétharmadot megint, mert úgysincs jobb.

    Mondjuk nekem mindegy, én itt migráns vagyok, ott meg max turista.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák